Ogrodzenia trwałe i piękne

Trzonem oferty Kuźni Radość są wykonywane zgodnie z tradycyjnymi technikami kowalskimi kute bramy, ogrodzenia oraz kraty. Nasze wyroby instalujemy głównie na terenie Warszawy i okolic (m.in. Konstancin-Jeziorna, Wilanów, Piaseczno, Józefów, Sulejówek).

Kowalstwo to sztuka. Dlatego każda realizacja jest inna i robiona pod indywidualne zamówienie. Są jednak pewne elementy, które są standardowe. Otóż w końcowym efekcie, nasz klient otrzymuje ogrodzenie, które jest trwałe, solidne, dobrze komponujące się z otoczeniem oraz posiadające artystyczną nutę.

To bardzo ważne, żeby projekt był adekwatny do otoczenia. Dzięki temu uzyskuje się harmonijny i spójny efekt.

Jak wygląda realizacja?

Wszystko zaczyna się od bezpłatnej wyceny, do której potrzebujemy kliku informacji.

  • Przede wszystkim potrzebujemy znać wstępne wymiary przęseł ogrodzenia oraz samej bramy. Informacje te prosimy przekazać poprzez formularza zamówienia, droga mailową lub telefoniczną. Dokładne pomiary wykonamy samodzielnie na miejscu.

  • Przy realizacji chętnie uwzględnimy pomysły naszych klientów. Jeśli to możliwe, prosimy o szkic. Niemniej możesz całkowicie zdać się na nasz koncept. To my przygotujemy wstępne projekty, które następnie dokładnie omawiamy z klientami.

Kiedy mamy już zebrane informacje na temat projektu, możemy przygotować główne założenia, szkice, harmonogram prac oraz kosztorys.

Jeżeli wszystko się zgadza, prosimy o podpis na zamówieniu i przystępujemy do realizacji. Większość prac wykonujemy w naszym warsztacie.

Ostatnim etapem jest montaż. Nasi pracownicy, montują przęsła szybko i sprawnie. Po pracy zostawiamy nienaganny porządek.

Przykładowe realizacje